Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

THERMOMIX ™ KULINĀRIJAS PASAULE

Thermomix ™ tā nav vienkārši unikāla ierīce, tā ir milzīga recepšu kolekcija un pastāvīgi augoša Thermomix TM cienītāju kopiena gan tiešsaistē, gan dzīvē. Pateicoties resursu un grāmatu pārpilnībai, Jūs varēsiet atrast praktiski jebkuru recepti Jūsu Thermomix ™. Tūkstošiem vairākkārt pārbaudītu un testētu augstākās kvalitātes recepšu, kā arī viss, ko ražo Vorwerk, tagad ir pieejams Thermomix ™ receptūras platformā, kā arī caur Thermomix ™ lietojumprogrammu. Tāpat Jūsu rīcībā ir visas grāmatas un žurnāli, kas izdoti visu Thermomix ™ pastāvēšanas gadu laikā. Neierobežots skaits iedvesmas avotu tieši Jums.

Thermomix ™ vienmēr apvienojis ģeniālas funkcijas un inovatīvas tehnoloģijas ar fantastiskām receptēm. Tagad, līdz ar pāreju uz jauno digitālo kulinārijas ēru, tas ir kļuvis vēl acīmredzamāks. Thermomix ™ receptūras platforma - tas ir lielisks tiešsaistes resurss, kas piedāvā lietotājam izvēlēties no tūkstošiem oficiālām receptēm, kas jebkad ir uzņēmuma šefpavāru speciāli izveidotas Thermomix ™. Platforma ir izstrādāta tā, lai maksimāli atvieglotu Jums receptes meklēšanu īpašam gadījumam, vai pēc tajā iekļautās sastāvdaļas, vai saskaņā ar diētas prasībām.

Vienots lietotāja konts ļaus Jums ieiet Receptūras platformā gan no datora, gan no viedtālruņa (caur lietojumprogrammu). Tas ļauj Jums vienkārši atrast izvēlētās receptes un piekļūt tām jebkurā brīdī! Jūsu ērtībām ir paredzēts kalendārs ēdienkartes plānošanai uz nedēļu, kas sasaistīts ar iepirkumu sarakstu. Iepirkumu saraksts tiek izveidots automātiski, lai Jūs vienmēr zinātu, kādas sastāvdaļas Jums nepieciešamas ideālajām pusdienām vai vakariņām.

Papildus Thermomix ™ Receptūras platformai, mēs piedāvājam Jums izbaudīt mūsu kulināros tiešsaistes paziņojumus, kur miljoniem Thermomix ™ lietotāju ik dienas mainās ar iemīļotākajām receptēm.

Un, visbeidzot, mēs neaizmirstam par tradicionālajiem drukātajiem nesējiem: grāmatām, brošūrām, žurnāliem.

PAVĀRGRĀMATAS

Lieliska grāmatu kolekcija, kas aptver veselu kulinārijas pasauli.


PLAŠĀK
Наверх