Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

RECEPŠU MIKROSHĒMAS

Inovatīvās recepšu mikroshēmas ļauj apskatīt Thermomix ™ receptes ēdiena gatavošanas laikā. Pieslēdziet mikroshēmu sānu portam un caurskatiet visu receptes informāciju, ieskaitot ēdiena uzturvērtību un svarīgus padomus un norādes. Gatavojiet, ievērojot saprotamās instrukcijas soli pa solim, pateicoties unikālajai vadītās gatavošanas funkcijai. Veiksmīgs rezultāts garantēts vienmēr!

PĀRSTEIDZOŠA VIENKĀRŠĪBA

Thermomix ™ recepšu mikroshēmas izmantošana ir ļoti vienkārša: pieslēdziet mikroshēmu pie porta, kas atrodas iekārtas sānu daļā, un nospiediet "Izvēlne" ekrāna augšējā daļā. Jūs ieraudzīsiet tur recepšu mikroshēmas nosaukumu. izvēlieties šo punktu un caurskatiet virsrakstus, lai atrastu Jums nepieciešamo recepti. Kad recepte ir izvēlēta, sekojiet saprotamajām, soli pa solim instrukcijām, un Jūs saņemsiet garantēti veiksmīgu rezultātu.

Vadītās gatavošanas funkcijas unikalitāte slēpjas tajā, ka Jūsu Thermomix TM soli pa solim Jums pateiks, ko nepieciešams darīt. Laiks un temperatūra katrā solī jau ir iepriekš iestatīti. Viss, kas no Jums nepieciešams - pievienot sastāvdaļas un pagriezt regulatoru, lai uzstādītu norādīto ātrumu. Pat Thermomix ™ svari ieslēdzas paši!

Pateicoties katra soļa pārdomātībai un praktiski pilnīgajai gatavošanas procesa automatizācijai, Jūs viegli un ātri tiksiet galā pat ar vissarežģītākajām receptēm. Neatkarīgi no Jūsu pieredzes gatavošanā un iemaņām - tagad Jūs varēsiet gatavot kā īsts šefpavārs.

Turklāt gatavošana notiek Jums pieņemamā tempā: nesteidzieties, nospiediet "Tālāk", kad būsiet gatavi nākamajam solim. Jebkurā laikā Jūs variet izmainīt recepti (sastāvdaļas vai gatavošanas veidu) pēc saviem ieskatiem. Mūsu receptes un vadītās gatavošanas funkcija ir radīti Jūsu ērtībām un iedvesmai!

Наверх