Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

SERVISS

Thermomix ™ ir radīts, lai izmainītu Jūsu dzīvi: padarīt to vienkāršāku un labāku. Tas pilnībā maina pieeju ēdienu gatavošanai. Iegādājoties Thermomix ™ Jūs varat būt pārliecināts, ka mēs būsim līdzās: palīdzēsim, apmācīsim, sniegsim padomus, atbildēsim uz jautājumiem.

Ikviens Thermomix ™ īpašnieks var rēķināties uz profesionālu un uzmanīgu palīdzību no konsultanta, biroja darbinieku puses, servisa speciālistiem un visiem uzņēmuma darbiniekiem.

Rūpes par klientiem - Vorwerk prioritāte. Šīs rūpes ietver personīgās konsultācijas, plašu recepšu izvēli bezsaistē un tiešsaistē, daudzas kopienas, kur varat iepazīties un apmainīties ar savām idejām ar citiem Thermomix ™ īpašniekiem. Neaizmirsīsim arī par interesantajām un aizraujošajām kulinārijas meistarklasēm mūsu klientiem. Tāpat, Jūs vienmēr varat rēķināties ar mūsu tehnisko speciālistu uzmanību.

Mēs patiesi vēlamies, lai Jūsu Thermomix ™ Jūs un Jūsu tuvākos iepriecinātu katru dienu. Tāpēc mēs nepārtraukti domājam, kā paplašināt Jūsu iespējas un iedvesmot Jūsu uz jauniem kulinārijas šedevriem.

NESAISTES PAKALPOJUMI

Garantijas nosacījumi, lietošanas pamācības, personīgas konsultācijas un kulinārijas meistarklases.


PLAŠĀK

TIEŠSAISTES PAKALPOJUMI

Pievienojieties mūsu recepšu platformai, recepšu zinātāju klubam un interešu grupām sociālajos tīklos.


PLAŠĀK

BIEŽI UZDOTI JAUTĀJUMI

Atbildes uz jūsu jautājumiem.


PLAŠĀK

ATRAST TUVĀKO BIROJU

Uzziniet, kur atrodas tuvākais Thermomix™ birojs.


KONTAKTI
Наверх