Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

BEZSAISTES PAKALPOJUMI

Klientu apkalpošana un atbalsts - viens no Vorwerk galvenajiem uzdevumiem. Mēs vienmēr esam gatavi Jums palīdzēt visos jautājumos, kas Jums radušies un ar iespējamajām problēmām, kas radušās izmantojot Thermomix ™. Individuāla pieeja demonstrācijā tiek aizstāta ar individuālu pakalpojumu, kuru sniedz Jūsu konsultants, pēc pirkuma veikšanas.

Vorwerk uzņēmuma politika ietver personīgu pieeju katram klientam. Tas nozīmē, ka mēs cenšamies sniegt individuālu atbalstu mūsu klientiem katrā sadarbības posmā.

Personīga apkalpošana sākas ar Thermomix ™ demonstrāciju, kuras laikā profesionāls konsultants demonstrē Jums visas iekārtas iespējas un funkcijas. Un tas ir tikai sākums! Pēc pirkuma veikšanas, Jūsu konsultants atbalstīs Jūs, palīdzēs un apmācīs darbā ar Thermomix ™, lai Jūs pēc iespējas ātrāk un vieglāk apgūtu jauno iekārtu un varētu to izbaudīt nepiedomājot!

Tieši Jums mēs esam radījuši recepšu kopienas sociālajos tīklos, Recepšu platformu Thermomix ™ - lai sniegtu Jums maksimāli daudz informācijas un maksimāli daudz iespējas tiešsaistes saziņai ar citiem Thermomix ™ lietotājiem.

Tieši Jums mēs regulāri organizējam kulinārijas meistarklases, Jums strādā mūsu biroji un konsultanti, kas vienmēr priecāsies atbildēt uz Jūsu jautājumiem un palīdzēt Jums ar profesionālu padomu.

Meistarklases

Pierakstieties uz mūsu ekskluzīvo kulinārijas meistarklasi!


PLAŠĀK

ТEHNISKĀ APKALPOŠANA

Mēs strādājam jūsu labā. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar apkalpošanas centru.


PLAŠĀK

GARANTIJA

Uzziniet vairāk par savu Thermomix™ garantiju un garantijas apkalpošanu.


PLAŠĀK

LIETOŠANAS PAMĀCĪBAS

Šeit varat atrast lietošanas pamācības PDF formātā.


PLAŠĀK
Наверх