Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

PAVĀRMĀKSLAS MEISTARKLASES

Kad Jūsu virtuvē ir pati mūsdienīgākā un jaudīgā virtuves iekārta, Jūs, protams, vēlēsieties izmantot visas tās iespējas. Tieši tāpēc mēs regulāri organizējam pavārmākslas meistarklases.

Visos Thermomix ™ regulāri tiek organizētas pavārmākslas meistarklases. Tās ietver bāzes meistarklasi, kas paredzēta tiem, kas tikko ir kļuvuši par Thermomix ™ īpašniekiem un mācās ar to strādāt, un tematisko meistarklašu sēriju, kas veltītas dažādiem svētkiem un gadījumiem.

Mūsu pavārmākslas meistarklašu panākumu noslēpums ir vienkāršs: tie ir radīti īpaši Thermomix ™ un tā lietotājiem. Mūsu nodarbībās Jūs varēsiet uzzināt daudz ko jaunu par gatavošanu ar Thermomix ™, mazus noslēpumus un viltības, apgūt jaunākās ekskluzīvās receptes. Un tas viss notiks draudzīgā atmosfērā mūsu birojos, līdzīgi domājošu cilvēku kompānijā.

Pavārmākslas meistarklase Thermomix ™ birojā - tās ir jaunas zināšanas, prasmes un neaizmirstamas tikšanās ar citiem Thermomix ™ lietotājiem.

Izvēloties tēmas un receptes mūsu tematiskajām meistarklasēm, mēs koncentrējamies uz to praktisko vērtību un iespējām šīs receptes izmantot Jūsu ikdienas dzīvē. Jo mūsu mērķis ir nevis vienkārši parādīt Jums Thermomix ™ profesionāļu līmeni, bet arī palīdzēt Jums radīt kaut ko fantastisku Jūsu ģimenei un tuviniekiem. Daudzas svaigas dejas un kulinārijas iedvesmas avots ir pavisam tuvu!

Наверх