Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

TIEŠSAISTES PAKALPOJUMI

Тhermomix™ jums dod lielisku iespēju ātri un viegli pagatavot garšīgu ēdienu. Jo īpaši svarīgi tas ir mūsdienu dzīves straujajā ritmā. Mēs augsti vērtējam jūsu laiku un saprotam, cik jums svarīga ir iespēja tiešsaistē saņemt visu nepieciešamo informāciju, un apmainīties ar viedokļiem.

Saviem klientiem esam ne tikai izveidojuši tiešsaistes recepšu zinātāju klubu, bet arī piedāvājam iespēju jums ērtā laikā viegli un ātri pasūtīt nepieciešamos piederumus un pavārgrāmatas mūsu interneta veikalā.

Mēs pastāvīgi attīstāmies un rūpējamies par jums, tādēļ portālā „Facebook” esam izveidojuši Thermomix™ recepšu platformu un Thermomix™ lietotāju klubu. Noderīgus informatīvus videomateriālus varat atrast mūsu oficiālajā kanālā portālā „Youtube”.

Viss iespēju klāsts jums ir pieejams jebkurā vietā un jebkurā laikā: viedokļu apmaiņa, jaunu recepšu meklēšana, pirkumi internetā un pat jaunu demonstrāciju rezervēšana. Mēs saprotam, ka iekārtu Thermomix™ izvēlējāties tās universāluma un funkcionalitātes dēļ, un jūsu ērtībai cenšamies nodrošināt iespējami vislielāko atbalstu.

INTERNETA VEIKALS

Interneta veikals ar plašu iekārtas Thermomix™ sastāvdaļu un piederumu klāstu.


PLAŠĀK

KANĀLS „YOUTUBE”

Apskatiet videomateriālus, kuros demonstrētas Thermomix™ iespējas!


PLAŠĀK

KULINĀRIJAS MEISTARKLASES

Izjūtiet brīnišķīgo svētku un prieka atmosfēru mūsu kulinārijas meistarklasēs!


PLAŠĀK
Наверх