Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

THERMOMIX ™ - BEZGALĪGU IESPĒJU JŪRA TIKAI PIESKĀRIENA ATTĀLUMĀ

Thermomix ™ no Vorwerk ir unikāla virtuves iekārta, kas mainīs Jūsu attieksmi pret pārtikas gatavošanu, ietaupīs jūsu laiku un pūles un atklās Jūsu kulinārijas potenciālu. Tajā slēpjas negaidīta jauda, pašas jaunākās tehnoloģijas un universālas funkcijas. Piedevām, tas ir kompakts un Jūsu virtuvē aizņems maz vietas.

Thermomix ™ viegli aizstās daudzas iekārtas un aprīkojumu, jo tas māk nosvērt, sablenderēt, samaisīt, sasmalcināt, malt, iejaukt, putot, emulģēt, gatavot ar tvaiku, vārīt un uzsildīt līdz noteiktai temperatūrai.

Jaunais Thermomix ™ jums garantē vienmēr veiksmīgu rezultātu. Tas ir kļuvis iespējams pateicoties jaunajai vadāmās gatavošanas funkcijai un receptūras mikroshēmām - jauna, ciparu formāta kulinārijas grāmatām ar receptēm, kas izstrādātas īpaši Thermomix TM. Tas pats noteiks pagatavošanas temperatūru un laiku, Jums būs tikai jāpievieno sastāvdaļas. Jūs varat izvēlēties arī manuālu gatavošanu un paši vadīt gatavošanas procesu. Lai ko Jūs izvēlētos, ēdiena gatavošana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!

Наверх