Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

LĀPSTIŅA

Lāpstiņa konstruēta maksimālai savietojamībai ar Thermomix ™ Miksera trauku un ir viens no spilgtākajiem piemēriem uzmanībai, kādu Vorwerk velta detaļām.

IDEĀLA SAVIETOJAMĪBA

Lāpstiņa ideāli piemērota Miksera trauka formai, atvieglojot ēdiena un sastāvdaļu izņemšanu no trauka. Aizsarggredzens uz roktura neļauj ievietot lāpstiņu Miksera trauka vāka atverē pat tad, kad motors darbojas un vienlaikus pasargā nažus.

Gredzena forma ir pārdomāta tādējādi, lai Jūs precīzi zinātu, kurā virzienā pavērsta Lāpstiņas darba puse. Pievērsiet uzmanību saasinātajam aizsarggredzena galam - tas norāda uz Lāpstiņas asāko daļu.

Tāpat, pateicoties šai formai, Lāpstiņa neripo nost no galda.

Vēl viena praktiska iezīme - āķis lāpstiņas aizmugurē, kas sakrīt ar gropi Tvaika grozā. Ievietojot āķi gropē, Jūs droši variet izņemt tvaika grozu, nebaidoties apdedzināties.

AUGSTA KVALITĀTE UN PRAKTISKUMS

Lāpstiņa ir izgatavota no augstas kvalitātes pārtikas polipropilēna, kas ir ne tikai izturīgs un uzticams ekspluatācijā, bet arī praktisks izmantošanā - piemēram, Jūs varat mazgāt Lāpstiņu trauku mazgājamajā mašīnā. Ar mūsu "gudro" Lāpstiņu iespējams samaisīt, iztīrīt un pat sagriezt - vienkāršāk par vienkāršu!

Наверх