Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

RECEPŠU MIKROSHĒMAS

Recepšu mikroshēmas paver Jūsu Thermomix ™ bezgalīgiem kulinārijas plašumiem. Tie aizstāj mums pierastās pavārgrāmatas, pārveidojot tās digitālā formātā. Tagad Jūs varat caurskatīt un izvēlēties lieliskas receptes tieši Thermomix ™ ekrānā, sekojot saprotamām instrukcijām ekrānā, vienkārši un ātri sasniegt spīdošu rezultātu.

INOVĀCIJAS

Thermomix ™ TM5 atšķiras no citām ierīcēm, pirmkārt jau ar to, ka ļauj ne tikai apskatīt receptes ekrānā, un var saglabāt lielāko daļu Jūsu iecienītāko recepšu atmiņā, lai tās vienmēr būtu pa rokai. Turklāt jaunā un unikālā vadītās gatavošanas funkcija pārvērš jebkuru recepti un jebkuru ēdienu par aizraujošu ceļojumu, kura rezultāts nemainīgi ir izcils.

DIGITĀLAIS LAIKMETS KULINĀRIJĀ

Recepšu mikroshēmas ir kulinārijas un pavārgrāmatu digitālā laikmeta sākums. Caurskatiet receptes tieši Thermomix ™ ekrānā. Ēra meklēšana pēc alfabēta un kategorijas. Visa nepieciešamā informācija par ēdiena uzturvērtību, pagatavošanas variācijas, padomi pasniegšanai un dzērienu izvēlē un vēl daudz citas iespējas Jums tieši pa rokai.

Izvēlieties sev iepatikušos recepti un Jūs to ieraudzīsiet ekrānā, tajā tiks sniegtas vienkāršas instrukcijas, kas soli pa solim palīdzēs Jums bez raizēm sasniegt spīdošus rezultātus. Vadītās gatavošanas funkcijas būtība ir tajā, ka tagad Jūsu Thermomix TM pats uzstāda nepieciešamos laika un temperatūras iestatījumus katrā solī, jum nepieciešams tikai pievienot sastāvdaļas. Ja jums nepieciešams pārtraukums vai jāpārtrauc gatavošana, Thermomix ™, pats atgādinās Jums, kur pārtraucāt darbu. Pārsteidzoši, neticami vienkārši. Un vienmēr garantē teicamus rezultātus!

Jūs varat paplašināt savu receptūru mikroshēmu bibliotēku tieši tāpat, kā parasto pavārgrāmatu bibliotēku. Mēs nepārtraukti strādājam pie jauniem izdevumiem, lai Jūsu fantāzijai nebūtu ierobežojumu.

Наверх