Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

UZZINIET PAR THERMOMIX ™ PRIEKŠROCĪBĀM

Gatavot ar Thermomix ™ ikdienā - ir neticami ātri un viegli. Pateicoties plašajam priekšrocību un iespēju spektram, Jūs ar vieglumu varēsiet radīt svaigus, veselīgus un garšīgus ēdienus savai ģimenei un draugiem!

ĀTRI

Thermomix ™ patiešām ietaupa jūsu laiku: Pilnvērtīga maltīte būs gatava 30 minūšu laikā. Tas ar prieku uzņemsies rutīnas darbus, lai ļautu Jums veltīt vairāk laika svarīgākām un patīkamākām lietām.


Sīkāk

RADOŠI

Katru dienu ar Thermomix ™ palīdzību Jūs sev atklāsiet jaunas daudzveidīgu un radošu ēdienu receptes. Jūsu fantāzijai nav ierobežojumu. Jūsu radošās spējas novērtēs ikkatrs, bez izņēmuma.


Sīkāk

VESELĪGI

Gatavojot ar Thermomix ™ daudzveidīgu ēdienu pagatavošana no svaigiem un dabīgiem produktiem ir ārkārtīgi vienkārša. Tas ļauj vienkārši un garšīgi ievērot dažādas diētas un ņemt vērā ikkatra īpašās vajadzības, ieskaitot cilvēku, kas cieš no alerģijām vai kuņģa-zarnu trakta slimībām.


Sīkāk

EKONOMISKI

Ar Thermomix ™ palīdzību var pagatavot dažādus ēdienus un tādējādi atteikties no gatavu, dārgāku ēdienu iegādes. Iespēja pagatavot vairākus ēdienus vienlaikus ļauj ietaupīt izdevumus par elektrību un ūdeni.


Sīkāk

VIENKĀRŠI

Izmantojot Thermomix ™ bez grūtībām pagatavosiet gan tradicionālus, gan izsmalcinātus ēdienus. Pietiek tikai ievērot recepti, bet par garantētu rezultātu parūpēsies Thermomix ™.


Sīkāk
Наверх