Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

VESELĪGI

Tagad, kad garšīga mājas ēdiena, mērču un kokteiļu pagatavošana ir kļuvusi tik vienkārša, ēst pareizi un garšīgi būs viegli. Galu galā, ja mēs gatavojam paši, mēs varam būt pārliecināti par izmantoto produktu kvalitāti un to, ka nav izmantoti konservanti un piedevas. Turklāt mājās gatavots ēdiens parasti ir garšīgāks par pusfabrikātiem vai restorāna ēdienu. Saudzīgu temperatūru izmantošana un gatavošana ar tvaiku ļaus produktos maksimāli saglabāt noderīgās vielās, saglabājot to krāsu, garšu un aromātu.

VESELĪGS UZTURS - TAS IR VIEGLI

Cilvēki, kas dzīvo veselīgi un seko svaram, var pilnībā atteikties no eļļas izmantošanas, neatsakoties no garšīgiem ēdieniem. Turklāt visas receptes vadītās gatavošanas funkcijai, satur pilnu informāciju par ēdiena uzturvērtību, lai Jūs varētu vieglāk sekot uzturam un uzturēt figūru vienmēr formā.

VESELĪGS ĒDIENS TAS IR VIENKĀRŠI

Gatavot ar Thermomix ™ ir vienkārši un ātri, tāpēc Jums vairs nekad nevajadzēs izdarīt smago izvēli, starp veselīgiem mājās pagatavotiem ēdieniem un citiem pienākumiem, tagad Jūs paspēsiet visu. Jaunā, unikālā vadāmās gatavošanas funkcija, ir pilnībā atbrīvojusi gatavošanas procesu no jebkāda stresa. Jūs vienmēr varat būt pārliecināti par veiksmīgu rezultātu.

Наверх