Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

ĀTRI

Thermomix™ uzņemas visus rutīnas uzdevumus, kas parasti virtuvē aizņem visvairāk laika. Tas ir ideāls palīgs gan profesionāliem pavāriem, gan tiem, kam nepieciešama kāda brīva minūte un palīdzība, tāpat arī vienkāršām saimniecēm, kas ikdienā gatavo maltītes sev un savai ģimenei. Thermomix ™ noslēpums ir lielākās daļas gatavošanas procesu automatizācija: tādējādi tas ļauj ietaupīt Jūsu laiku. Turklāt ar jauno, unikālo vadāmās gatavošanas funkciju, Jums nav nepieciešams tērēt laiku, lai pārstrādātu vai pārveidotu recepti: Thermomix™ izdarīs visu Jūsu vietā un pats pateiks Jums priekšā nākamo soli.

Pat tad, ja gatavojiet manuālajā režīmā, viss, kas Jums jādara - jānosaka ātruma un laika iestatījumi, un Thermomix TM strādās. Kad laiks beigsies, skaņas signāls Jums par to paziņos.

Thermomix ™ ne tikai ietaupīs laiku, bet arī daļēji atbrīvos Jūs no atbildības: tas kontrolē temperatūru un uztur to konstanta līmenī, delikāti maisa ēdienus, lai tie nepiedegtu, un rūpīgi pārrauga visu sagatavošanas procesu. Uzticiet tam Jūsu pusdienas un padomājiet, ko Jūs varētu pasākt izbrīvētajā laikā.

Unikāla Thermomix ™ funkcija - vadāma gatavošana - pateicoties kurai pat sarežģītus ēdienus tagad iespējams pagatavot neparasti viegli. Detalizētas instrukcijas, kas tiek parādītas košā krāsu displejā, soli pa solim Jūs izvadīs cauri visai receptei. Vienkārši pievienojiet sastāvdaļas, kad tas nepieciešams - Jūsu Thermomix ™ tās nosvērs, iestatīs temperatūru un paziņos Jums, kad nepieciešams pievienot nākamo sastāvdaļu un pāriet uz nākamo soli.

Mūsdienīgas tehnoloģijas un bagāta funkciju izvēle - tas nenozīmē, ka Thermomix TM izmantošana ir sarežģīta: intuitīva saskarne, sensoru displejs un tikai viena regulēšanas poga padara vadību vienkāršu un saprotamu. Vienkāršība tika izgudrota no jauna.

Наверх