Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

EKONOMISKI

Mēs visi zinām, ka mājās gatavots ēdiens ir daudz garšīgāks par pusfabrikātiem no veikala un ģimenes vakariņas mājās ir daudz patīkamākas un ērtākas par vakaru restorānā. Turklāt tas ir daudz ekonomiskāk. Thermomix ™ palīdz plānot savu ēdienkarti uz nedēļu un iegādāties tikai nepieciešamos produktus. Jūs varēsiet ietaupīt naudu, kuru parasti izdotu par gatavām mērcēm, sulām, maizi, konditorejas izstrādājumiem, jo to visu gatavot Thermomix ™ ir viegli, ātri un jautri.

UNIVERSĀLS

Turklāt Thermomix ™, viens pats aizvieto daudzas virtuves ierīces un aprīkojumu: elektroniskos svarus, blenderi, virtuves kombainu, maizes mašīnu, tvaicētāju, kafijas dzirnaviņas, mikseri... Visu šo ierīču iegāde prasa ievērojamus līdzekļus, un to glabāšana mūsu mazajos pilsētas dzīvokļos nav vienkāršs uzdevums.

RESURSUS TAUPOŠA UN VIDEI NEKAITĪGA IEKĀRTA

Pateicoties Thermomix™, varat mazāk izmantot plīti un cepeškrāsni. Ar Thermomix™ var vienlaikus pagatavot vairākus ēdienus, iekārta vienlaikus gatavo, griež, puto un maisa – tas nozīmīgi samazinās jūsu izdevumus par elektroenerģiju. Turklāt jums nebūs jāmazgā neskaitāmi kastroļi, kausi, pannas, bļodas utt., jo ar iekārtu Thermomix™ visas darbības notiek vienā maisīšanas traukā. Tā jūs ne tikai samazināsiet izdevumus par elektroenerģiju, bet arī par ūdeni.

Наверх