Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

VIENKĀRŠI

Thermomix ™ griež, maisa, puto, samaisa, smalcina. Tas precīzi uzrauga temperatūru, strikti ievērojot Jūsu norādītos iestatījumus. Tas novērš iztvaikošanu, piedegšanu, pārvārīšanos. Kas gan var būt vienkāršāk?

Jaunajā Thermomix ™ TM5 vienkāršība tika atklāta no jauna. Unikālā vadītās gatavošanas funkcija un receptūras mikroshēmas atklāja jaunu ēru ēdiena gatavošanā. Vienkārši izvēlieties ekrānā nepieciešamo recepti, sagatavojiet visas sastāvdaļas un soli pa soli sekojiet vienkāršajām instrukcijām ekrānā. Thermomix ™ pats nosvērs produktus, noteiks laiku un ātrumu, pateiks priekšā, kad nepieciešams pievienot nākamo sastāvdaļu un ar skaņas signālu pasauks Jūs, kad būs laiks nākamajam solim. Vienmēr, katru dienu, atkal un atkal Jums sanāks garšīgi ēdieni, jo par to gatavošanu atbild Thermomix ™ un tā atkārtoti pārbaudītās un testētās receptes.

Thermomix ™ padara dzīvi vieglāku arī profesionāliem pavāriem, jo viņi var tam uzticēt atbildīgus un delikātus uzdevumus: tas precīzi kontrolēs uzstādītos iestatījumus temperatūrai un ātrumam. Miljoniem klientu visā pasaulē: vienkāršas mājsaimnieces un profesionāli šefpavāri uzticas Thermomix ™ katru dienu, paļaujoties uz tā precizitāti, kvalitāti un Vācu punktualitāti.

Наверх