Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

VIEDA ĒDIENU GATAVOŠANA UN IDEĀLS DIZAINS

Rūpīgi izstrādāts, apvieno jaunākās tehnoloģijas un vienkāršas, intuitīvas funkcionalitātes, Thermomix TM atšķiras ar unikālām, inovatīvām īpašībām, kas paplašinās Jūsu kulināro pieredzi un padarīs darbu Jūsu virtuvē vienkāršāku un produktīvāku.

Neticamā Thermomix ™ daudzpusība attiecas arī uz tā novatorisko dizainu un uzmanību detaļām. Bet jaunajā TM5 modelī, vienkāršība tika izgudrota no jauna.

Pēdējais Thermomix ™ atklāja digitālo ēru kulinārijā: sensora displejs vienlaikus piedāvā detalizētas recepšu instrukcijas un intuitīvu daudzo funkciju vadību tikai ar vienu pieskārienu.

Unikāls jaunums ir recepšu mikroshēmas - vieds izcilu recepšu kolekcijas uzglabāšanas veids digitālā formā, kuras Jūs varat izpētīt un caurskatīt tieši ekrānā.

Turklāt, ir parādījušās arī tādas inovatīvas funkcijas, kā vāciņa bloķēšanas mehānismi, kas padara atvēršanas un aizvēršanas procedūras vienkāršākas un elektroniskā motora pārkaršanas aizsardzība. Un, protams, Thermomix ™ ir pazīstams ar rūpīgu temperatūras kontroli, kas ļauj Jums būt drošam par pārliecinošu un izcilu rezultātu katru reizi.

Inovācijas, praktiskums un pārdomātās detaļas, apvienojumā ar neticamu ražošanas potenciālu, padara Thermomix ™ par neapstrīdamu čempionu virtuvē.

Наверх