Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

TEMPERATŪRAS KONTROLE

Thermomix ™ ir unikāls ar to, ka tas ietaupa laiku un padara gatavošanu vienkāršāku. Turklāt tas uzsildīs ēdienu līdz precīzi noteiktai temperatūrai diapazonā no 37° C līdz 120° C un pateicoties iebūvētam temperatūras sensoram, uztur to noteiktā līmenī visu gatavošanas laiku. Izmantojot plaša spektra saudzējošās temperatūras, ļauj saglabāt visu sastāvdaļu vērtīgās uzturvielas.

Nepārtraukti kustīgais nazis nepieļauj ēdiena piedegšanu. Bet Thermomix ™ iebūvētās funkcijas pasargā to no pārkaršanas. Tagad varat droši aizmirst par ēdiena gatavošanu un domāt par kaut ko citu. Thermomix ™ dāvā Jums vairāk laika darīt lietas, kas Jums patīk. Nogurdinošā stāvēšana pie plīts, nepārtrauktā maisīšana, piededzis ēdiens, sabojātie katli... Tas viss paliek pagātnei!

Pilnība – tas ir viegli: tikai viena regulēšanas poga vadībai un saprotama, intuitīva izvēlne. Ar pāris pieskārieniem noregulējiet precīzu temperatūru un ieprogrammējiet nepieciešamās funkcijas, tai skaitā, gatavošanu ar tvaiku, izmantojot papildaprīkojumu Varoma.

Наверх