Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

UZZINIET VAIRĀK PAR THERMOMIX ™ TEHNOLOĢIJĀM

Thermomix™ - tas ir ne tikai universāla un inovatīva virtuves iekārta, tā it 130 gadu ilgas projektēšanas vēsture un grandioza pieredze, Vowerk kvalitāte un standartu uzticamība.

Miljoniem apmierināti klienti visā pasaulē ikdienā paļaujas uz Thermomix ™. Jo tas apvieno mūsdienīgākās tehnoloģijas un projektēts, lai ilgstoši kalpotu ikdienā, bez pārtraukumiem.

Galvenās iezīmes, kas izceļ Thermomix ™, ir spēcīgs motors, precīza kontrole un spēja atrisināt pat visgrūtākos uzdevumus virtuvē. Pateicoties tam, tas tiek galā ar slodzēm restorānu un kafejnīcu virtuvēs, lai gan sākotnēji tas ir bijis paredzēts izmantošanai mājās. Precīza temperatūras kontrole, atspoguļojot pašreizējos, un uzdotos lielumus ekrānā - svarīgs parametrs profesionāliem šefpavāriem, kuriem kontrole un precizitāte ir tik svarīga. Bet izmantojot mājsaimniecībās, iespēja precīzi regulēt temperatūru, ļauj vienkārši un viegli pagatavot garšīgu un veselīgu ēdienu.

Thermomix ™ ir aprīkots ar piederumiem, kas uzlabo tā funkcionalitāti, pārveidojot to par patiesi vairākuzdevumu iekārtu, kas var aizstāt neskaitāmas virtuves iekārtas. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka tas pats sevi izmazgā, bet visas tā detaļas var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Mēs izveidojām Thermomix ™, lai padarītu ēdienu gatavošanu ikdienā daudz vieglāku!

Наверх