Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

MOTORS

Gatavošanas iekārtai Thermomix™ ne tikai ir pievilcīgs ārējais izskats, bet arī ļoti jaudīgs un drošs motors.

Kad vien vajadzīgs, pieskaroties skārienekrānam, motoru viegli var ieslēgt uz pilnu jaudu – 500 W.

Daži pieskārieni, un saudzīgu maisīšanu ar 40 apgr./min. nomainīs intensīva smalcināšana vai maisīšana ar ātrumu, lielāku par 10 000 apgr./min. Tādu ēdienu gatavošanai, kuros jāsaglabā gabaliņi, ir paredzēts režīms, kad nazis rotē pretēji pulksteņrādītāju griešanās virzienam, jo tad maisīšana notiek ar naža neaso malu. Un visbeidzot, mīklas mīcīšanai ir īpašu intervālu režīms, kas precīzi atkārto profesionāla maiznieka kustības.

Thermomix™ motors ir izstrādāts un projektēts ar īpašu precizitāti un rūpību, lai nepārtrauktas darbības režīmā izpildītu vissarežģītākos uzdevumus. Motors ir samontēts no augstākās kvalitātes nodilumizturīgām sastāvdaļām un aprīkots ar elektronisku sistēmu aizsardzībai pret pārslodzēm. Varat būt pārliecināti – iekārta Thermomix™ pati parūpēsies par sevi, jo uzņēmuma „Vorwerk” izstrādājumu slavenā kvalitāte garantē ilgstošu iekārtas un motora darbību bez traucējumiem.

Lai gan inovatīvais Thermomix™ motors bez grūtībām iztur intensīvas slodzes profesionālā virtuvē, tas ir ideāls arī mājas apstākļiem, jo darbojas gandrīz bez trokšņa netraucēs ne Jūs, ne Jūsu ģimenes locekļus.

Наверх