Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

SVARI

Thermomix™ priekšrocība ir iebūvētie svari, kas ļauj nomērīt vajadzīgo sastāvdaļu daudzumu tieši traukā, pat maisīšanas vai gatavošanas laikā.

Tagad ir ļoti viegli nomērīt vai nosvērt produktus gatavošanas laikā. Neatkarīgi no tā, vai ievietojat visas sastāvdaļas kopā vai kārtējo sastāvdaļu pievienojiet maisīšanas vai gatavošanas laikā, uz skārienekrāna tikai jānospiež zīme „Tara”, lai iestatītu svarus uz nulli, un var pievienot nākamo produktu, vienlaikus nosverot to. Jaunajā Thermomix™ modelī TM5 ir paredzēta iespēja svarus izmantot arī tad, ja motors darbojas.

Tas, ka svari ir iebūvēti, nodrošina automātisku kalibrēšanu, ņemot vērā temperatūras izmaiņas, garantējot nepārspētu precizitāti.

Šie gandrīz zinātniskie vārdi „pieļaujamā kļūda”, „kalibrēšana” pierāda inženieru atbildīgo attieksmi, izstrādājot augstas precizitātes svarus. Tieši šīs precizitātes un rezultātu ticamības dēļ profesionālie pavāri tik ļoti iecienījuši Thermomix™. Savukārt ikdienā parastajā gatavošanas procesā mājas virtuvē iebūvētie svari nodrošina vienkāršību un ātrumu, un nav jāizmanto papildu iekārtas un palīgierīces.

Turklāt jaunās, unikālās vadāmas gatavošanas funkcijas un iebūvēto svaru apvienojums palīdz precīzi ievērot recepti un vienmēr iegūt teicamus rezultātus. Vienkāršāk vairs nevar būt!

Наверх