Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

SKĀRIENEKRĀNS

Gatavošanu vieglāku un ērtāku padara arī inovatīvais Thermomix™ skārienekrāns. Precīza vadība ar vienu pieskārienu – un kosmiskās tehnoloģijas ir tieši jums par rokai. Turklāt saskarne izceļas ar to, ka ir vienkārša un intuitīva: dažu minūšu laikā sapratīsiet, kā lietot izvēlni un vadīt iekārtas dažādās funkcijas.

Thermomix™ lietot ir tiešām ļoti vienkārši: daudzu pogu un slēdžu vietā ir tikai viens slēdzis un viens ekrāns ar intuitīvi saprotamu izvēlni. Thermomix™ recepšu mikroshēmas (digitālās pavārgrāmatas) dod iespēju gatavot, netērējot laiku, lai ieskatītos recepšu pierakstos vai pavārgrāmatās.

Thermomix™ skārienekrāns ir ne tikai iekārtas vadības instruments, tas parāda arī pavārgrāmatas lappuses ar visu recepti pilnībā un vienkāršus un loģiskus norādījumus par to, kas jādara katrā gatavošanas posmā. Ikviens var sasniegt izcilu rezultātu, jo pat sarežģītus ēdienus pagatavot tagad ir viegli – gatavošanas laikā tikai jāievēro visi norādījumi, kas redzami ekrānā. Katrā receptē ir iekļauta informācija par ēdiena uzturvērtību, kā arī papildu informācija par ēdiena variantiem, pasniegšanas veidiem utt.

Protams, nelielajā ekrānā nav iespējams uzreiz parādīt visu informācijas apjomu, tādēļ viss ir rūpīgi pārdomāts, un pilnā apjomā tiek parādīta vissvarīgākā informācija par pašreizējo režīmu, bet ātrā un saprotamā navigācija ļauj viegli pāriet uz nākamo lappusi.

Iekārta Thermomix™ jau daudzus gadus ir slavena ar garšīgajiem ēdieniem, ko tajā var pagatavot, kā arī izcilo funkcionalitāti un ērto lietošanu. Skārienekrāns ir kārtējais nepārspēta lietošanas ērtuma un funkcionalitātes piemērs. Ar vienu pieskārienu atklājiet nebeidzamu iespēju pasauli!

Наверх