Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

KĀ TO LIETOT

Pievienojieties kulinārijas revolūcijai un mainiet veidu, kādā Jūs gatavojat ēdienu ar jauno Thermomix TM TM5. Unikālais Thermomix ™ apvieno precīzus elektroniskos svarus, ātrāko virtuves kombainu un izcilu mikseri. Tas ir lieliski: jo Thermomix ™ arī gatavo, cep un gatavo ar tvaiku.

Thermomix ™ var pamatoti saukt par kompaktu virtuvi: tas izpilda vairāk nekā 12 virtuves iekārtu uzdevumus – sver, blenderē, samaisa, sasmalcina, maļ, iejauc, puto, gatavo ar tvaiku, vāra, uzsilda līdz noteiktai temperatūrai.

Thermomix ™ aizvietos gaļas mašīnu, rīvi, mīklas mīcītāju, sulas spiedi, putotāju, mikseri, blenderi, dzirnaviņas, piestu, saldējuma gatavotāju, nazi ledus smalcināšanai, virtuves kombainu, kafijas dzirnaviņas un garšvielu dzirnaviņas. Ar to ēdiena pagatavošana kļūs vienkāršāka nekā jelkad.

Gatavojiet brīnišķīgas delikātas mērces, zupas un ragū. Radiet valdzinoši garšīgus ievārījumus, želejas un konservācijas. Ideālo biezeņu, pastu un pastēšu noslēpums ir atklāts. Zivju, gaļas un dārzeņu ēdieni ir garšīgāki nekā jelkad.

Vienkārši pievienojiet nedaudz iztēles un Jūsu iespējas būs neierobežotas!

Наверх