Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

IDEĀLI PIEMĒROTS DARĪJUMU CILVĒKIEM

Neatkarīgi no tā, cik noslogots ir Jūsu grafiks, neatkarīgi no tā, cik intensīvs ir Jūsu dzīves ritms, Thermomix ™ palīdzēs jums ēst garšīgi, pareizi un veselīgi, nekaitējot citiem uzdevumiem.

Mūsdienu pasaulē, prioritātes ir mainījušās uz aktīvu sociālo dzīvi, intensīva darba grafikiem, karjeras panākumiem... un laika šādām vienkāršām, bet patīkamām lietām, kā garšīgs un labs ēdiens, paliek arvien mazāk. Thermomix ™ to maina! Tas spēs Jūs pabarot garšīgi, veselīgi, bet pats galvenais, ātri!

Ir pienācis laiks atteikties no ēdiena pasūtīšanas un izmēģināt savus spēkus pavārmākslā. Vairākkārt pārbaudītas un testētas receptes Thermomix ™ pārvērtīs vissarežģītāko ēdienu pagatavošanu, vienkāršos un saprotamos soļos. Viss kas Jums atliek - sekojiet instrukcijām un pievienojiet nepieciešamās sastāvdaļas. Thermomix ™ pats veiks visus iestatījumus. Veiksmīgs rezultāts garantēts ikreiz.

Tieši tik vienkārši un viegli, dažās sekundēs un minūtēs, Jūs varēsiet radīt garšīgus un veselīgus ēdienus, un Jums paliks vēl daudz laika citām lietām!

Наверх