Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

IDEĀLI PIEMĒROTS PROFESIONĀLIEM PAVĀRIEM

Thermomix ™ - kompakta, daudzfunkcionāla ierīce, kas īpaši radīts ilgstošai izmantošanai bez traucējumiem. Tas ir augstas kvalitātes un spēj tikt galā ar uzdevumiem pat pašā noslogotākajā un prasīgākajā virtuvē.
Thermomix ™ mīl ne tikai miljoniem mājsaimnieču visā pasaulē, tas ar vienādiem panākumiem ir iecienīts profesionālās virtuvēs. Slavenības, kā Mišels Rū un Hestons Blūmentāls, novērtē tā daudzpusību un praktiskumu.
Spēcīgais Thermomix ™ 500W motors tika īpaši radīts ilgstošai un nevainojamai kalpošanai. Turklāt Thermomix ™ nodrošina precizitāti un neiziet uz kompromisiem attiecībā uz gatavošanas temperatūras iestatījumu un laika ievērošanu. Tas katru reizi ļauj panākt izcilus rezultātus. Automātiskajā režīmā tas veic tādus delikātus uzdevumus kā risoto vai olu krēma vārīšana, maigi izkausē šokolādi, tam nav aizstājēju gatavojot delikātas mērces, kuras gatavojot nepieciešams strikti ievērot temperatūras režīmu un nepārtrauktu maisīšanu. Un nav pārsteigums, ka profesionāļi to vērtē tik augstu! Tas ietaupa laiku un vienmēr demonstrē spožus rezultātus.
Thermomix ™ - satriecošs jaunāko tehnoloģiju un īstenas Vācu kvalitātes apvienojums. Tas ir uzticams itin visā un gatavs strādāt katru dienu bez pārtraukumiem.
Наверх