Klikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par drošu gatavošanu Thermomix TM31

GATAVOŠANAS METODES

Gatavošana ar Thermomix ™ - tas ir neticami ātri un ļoti vienkārši. Labi sabalansētā sarežģīto tehnoloģiju un īpaši Thermomix ™ izstrādāto recepšu kombinācija ir tā noslēpums. Pateicoties tam, panākumi tiek garantēti katru reizi. Sekojiet detalizētajām instrukcijām no receptūras mikroshēma, kas parādās košajā sensora displejā, un ikreiz sasniedziet izcilus rezultātus.

GATAVOJIET TĀ, KĀ JUMS PATĪK

Ar Thermomix ™ var pagatavot veselīgus un barojošus ēdienus, tieši tā kā patīk Jums. Neskatoties uz to, vai izmantojiet kādu no daudzajām receptēm, kas soli pa soli pavadīs Jūs gatavošanas procesā, vai adaptējiet Temomix TM sarežģītiem uzdevumiem (maigas mērces pagatavošana, mīklas sagatavošana...) - Jums vienmēr tiek garantēts spīdošs rezultāts, minimāli patērējot laiku un spēkus.

Vadāmās gatavošanas funkcija un digitālās receptes recepšu mikroshēmā, ļaus Jums neparko neuztraukties: Thermomix ™ Jums soli pa solim palīdzēs, noregulēs visus iestatījumus un viss, kas Jums atliks: vienkārši pievienot sastāvdaļas īstajā brīdī. Manuāla gatavošana ar Thermomix ™ atbrīvos Jums laiku citām lietām vai atpūtai.

Lai padarītu Jūsu dzīvi vēl vienkāršāku, mēs iesakām izmantot vadītās gatavošanas funkciju: Jūs izvēlieties ekrānā recepti, pievienojiet sastāvdaļas, bet par pārējo parūpēsies Thermomix TM.

Vēl nekad nav bijis tik vienkārši pagatavot garšīgas maltītes mājās.

VADĀMA GATAVOŠANA

Norādījumi soli pa solim sekmīga rezultāta sasniegšanai


VADĀMA GATAVOŠANA

Manuāla gatavošana

Pilnīga kontrole, neticama precizitāte un neierobežotas kulinārijas iespējas.


Manuāla gatavošana
Наверх